Parfumy ESSENS a telová kozmetika

V septembri 2011 bolo uvedených na trh prvých 20 dámskych a 10 pánskych vôní, ktorých rada sa od tej doby rozšírila o ďalšie novinky. Parfumy ESSENS sú vyrábané predovšetkým s dôrazom na kvalitu. Dodávateľ je nositeľom certifikátu GMP (Good Manufacturing Practice) a certifikátov ISO 9001-2008. Parfumy obsahujú 20% vonných esencií, čo im zaručuje zaradenie sa k elite medzi parfumami. Tie najkvalitnejšie vonné esencie sa najskôr zmiešajú so špeciálnym parfumérskym alkoholom. Táto zmes sa podchladí na teplotu -7 °C a dokonale sa prefiltruje. K filtrácii sú používané filtre s jemnosťou 10 mikrónov.

Parfum následne najmenej 8 týždňov zreje v nerezových nádobách, aby sa mohli všetky zložky dokonale spojiť. Táto dostatočne dlhá doba zrenia umožňuje vytvoriť harmonický celok s intenzívnou a oslňujúcou vôňou. Vyzretý parfum je následne naplnený do vzduchom čistených flakónov vytvorených talianskymi majstrami vo vyhlásenej sklárskej dielni a ďalej zabalený do obalu. Všetky výrobné kroky podliehajú najprísnejšej kontrole kvality a pre výrobu sú použité výhradne bezchybné materiály. Jednotlivé vône sú vyrábané podľa tajných receptúr, ktoré sú chránené patentmi.

Od novembra 2011 spoločnosť ESSENS rozšírila sortiment o sprchové gély a telové balzamy v obľúbených vôňach obohatené o hydratačný komplex, vitamín E, maslo karité, marhuľový a konopný olej, vďaka ktorým bude vaša pokožka nielen voňavá, ale aj krásna a zdravá.

V súčasnosti ponúkame parfumy a telovú kozmetiku celkom v 60tich vôňach, z toho je 40 vôní dámskych a 20 pánskych.
Všetky naše produkty sú vynikajúcej kvality a odpovedajú platným hygienickým a zdravotným predpisom EÚ.